+420 608 76 79 75

 

  Ve Wellness centru budete mít naprosté soukromí!

  Sedíte celý den u pracovního stolu, máte namáhavou manuální práci, trápí vás deprese? Navštivte relaxační salón Thani Spa & Wellness! Čeká zde na vás vířivka, což jsou vlastně 3 služby v jednom balíčku – termoterapie, vodní procedura a masáž, a také se můžete těšit na infrasaunu. Při těchto skvělých procedurách si odpočinete, zregenerujte své tělo a načerpáte novou sílu. Navíc si můžete doobjednat ty nejlepší masáže našeho masážního salonu a se slevou!

   

   Vířivka

  Teplá voda a masážní systém podporují tvorbu endorfinů, které tlumí bolest. Vztlak vody snižuje tlak na klouby a teplá voda uvolní svaly. Hydromasáž ve vířivce je velmi účinná,  je to rychlý a snadný způsob hubnutí, díky odbourávání tuku. Díky pravidelnému využívání vířivky se obnovují motorické funkce, zvyšuje se mobilita a snižují se tendence ke svalovým křečím.

  2021 Title-representation-22021 Thani Spa2021 Title-representation-4 dark

   

   

   

   

   

   

   

   

  Infračervená sauna

  Byla vynalezena japonským lékařem Tadeshi Ishikawou. Infrasauna prohřívá lidské tělo do hloubky, což dělá její účinky mnohem efektivnější než klasická finská sauna. Přehřívání organismu v infrasauně zlepšuje krevní oběh a funkce kardiovaskulárního systému, stabilizuje krevní tlak.

  2021 Title-representation-32021 Sauna-2

  IMG_9874

   

   

   

   

   

   

   

   

  Více informací