+420 608 76 79 75

 

Vířivka

Objem vany je 1100 litrů. Rychlost recirkulace vody je 9 m3/hod. Filtrace probíhá na maximální možnosti filtrace (písková, kartušová, instalovanými skimery, oběhové čistění).

Celkový objem vody ve vaně proběhne filtračním systémem za ca. 7,5 min.

Celkový počet trysek / vodní trysky / vzduchové trysky 121/99/22.

Standardní teplota vody je 34°С–36°С, anebo dle domluvy

Zdroj vody do vířivé vany je z vodovodního městského řadu

Odtok vody je do městské kanalizace

JNJ J-816-blue

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Úprava vody

Během koupání osob voda v bazénu je technologicky upravována pomocí recirkulační pískové a kartušové filtrace. V provozní době recirkulační filtrace probíhá nepřetržitě. V době provozního klidu je recirkulace vody přerušena, ale do zahájení provozu je recirkulací či napouštěním plnící vodou alespoň jedenkrát vyměněn celý objem vany. Každý den před zahájením provozu se zpětným proplachováním propírá filtrační písek.

cartridge filterSand filter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po každém klientovi vodu ve vaně obměňujeme a to tak, že vypustíme minimálně polovinu objemu vany anebo větší objem úměrný aktuálnímu počtu návštěvníků, a přidáme ředící vodu z vodovodu. Zapneme dezinfekční cyklus ozonace (vestavený ozonátor, 15 min) a následovně upravíme vodu pomocí předepsaných chemických prostředků na chemickou dezinfekci (15 g přípravku OXI granulát na 1000 litrů vody) a úpravu рН (pH plus nebo pН minus). V případě potřeby je dávkován přípravek na koagulaci nečistot ve vodě. Vysokoškolské vzdělaní v oblasti chemické technologie nám umožnuje udržování kvality vody na nejvyšší úrovni.

Jednou za 2 týdny čistíme potrubí cirkulačního oběhu vířivky včetně trysek pomocí předepsaných chemických prostředků (HG čistič na bázi přírodních surovin). Pak bazén je vypouštěn a mechanicky čištěn s následným vydezinfikováním a vypláchnutím a nově naplněn plnící vodou.Jednou za rok se provádí výměna filtračního písku.

virivka cisteni tub cleaning cartridge filter-2trysky Diverter valve pH