+420 608 76 79 75

 

   Ve Wellness centru budete mít naprosté soukromí!

  • Sedíte celý den u pracovního stolu, máte namáhavou manuální práci, trápí vás deprese? Navštivte relaxační salón Thani Spa & Wellness! Čeká zde na vás vířivka, což jsou vlastně 3 služby v jednom balíčku - termoterapie, vodní procedura a masáž, a také se můžete těšit na infrasaunu. Při těchto skvělých procedurách si odpočinete, zregenerujte své tělo a načerpáte novou sílu.
  • Navíc si můžete doobjednat ty nejlepší masáže našeho masážního salonu a se slevou!

    Vířivka

  • Teplá voda a masážní systém podporují tvorbu endorfinů, které tlumí bolest. Vztlak vody snižuje tlak na klouby a teplá voda uvolní svaly. Hydromasáž ve vířivce je velmi účinná,  je to rychlý a snadný způsob hubnutí, díky odbourávání tuku.

  • Díky pravidelnému využívání vířivky se obnovují motorické funkce, zvyšuje se mobilita a snižují se tendence ke svalovým křečím.

    Infračervená sauna

  • Byla vynalezena japonským lékařem Tadeshi Ishikawou. Infrasauna prohřívá lidské tělo do hloubky, což dělá její účinky mnohem efektivnější než klasická finská sauna. Přehřívání organismu v infrasauně zlepšuje krevní oběh a funkce kardiovaskulárního systému, stabilizuje krevní tlak.

    K dispozici minibar.

    Odpočinek pro dva v příjemném a romantickém prostředí!

  Více informací