+420 776 590 000

 

Bolí vás záda?

Ach, ta naše páteř…..

Ukažte mi toho, koho ještě nikdy nezabolelo v zádech. Snad takoví jedinci existují, ale naprostá většina z nás už bolesti páteře nebo problémy s touto nesmírně důležitou součástí našeho těla zažila. O tom, že od páteře bolívá hlava, většinou víme. Méně jsou mezi lidmi známé jiné následky, například nemoci vnitřních orgánů.

V současné době trpí nemocemi páteře podle statistických údajů z různých zemí 60-80% lidí vnejproduktivnějšímvěku, tj. od 25 do 60 let. Ženy trpí nemocemi páteře časteji než muži, avšak u mužů má toto onemocněnítěžší průběh.

U žen vznikají bolesti nejčastejí v bederní oblasti, obvykle po druhém porodu (méně často i po prvním porodu).Nemoci krční a hrudní oblasti páteře vznikají v mnoha připadech v důsledku sedavého zaměstnání, kde pracuje 70 až 80% žen. Proto také většinu našich pacientů tvoří ženy.

Právě na páteř a její korekci se zaměřuje  MUDr. Idor Kozlov, člen Ruské lidové akademie věd. On pracuje v České republice již více než 20 let.  On je dobře známý lidem v ostravském regionu, na jižní Moravě a ve Středočeském kraji.

MUDr. I.Kozlov říká: “ Ke svým zkušennostem jsem přicházel v Rusku, kde jsem pracoval čtrnáct let jako lékař báňských záchranářů. Viděl jsem  mladé chlapce, něco přes  dvacet let, jejichž páteř vypadala jako u šedesátníků. Kromě jiných vlivů to přičítám tomu, že do míst, v nichž  pracovali, nepronikla kosmická a sluneční energie. Člověk je ditě přirodya tyto energie potřebuje.Velmi výrazný vliv na stav páteře má také naše strava, do níž jsou vstřebána uměla hnokiva a další škodliviny. Nás organizmus některé z nich nerozloží ani neodplaví, usazují se v našich orgánech. Jsou narušena játra,ledviny.je porušena látková výměna“.

Náš sistém uzdravovánípáteřeje dán celým komplexem metod pro upevňování zdraní bez uživání tradičních léků. Základem našeho systému je účinná pomoc při onemocnění páteře, kloubů a onemocvněních vnitřních orgánů, která jsou s nimi spojena ( bolesti v krajině srdeční, záněty v močovém a pohlavním systemu atd.) U žen dochází často ke srůstům při zánětech v močovém a pohlavním systému. Chronická onemocnění páteře a vnitřnich orgánů  je možno úspěšně léčit metodou vakuové masáže ( pomoci masážního přistroje “ Vichr“), která je části celého souboru dalších druhů masáží, jako napřiklad korekční, vibrační, lečebná aj., přičemž jsou používány vzácné přirodní oleje a balzámy.

 

 

Komplexní procedura

sestává z korekční, vibrační a lečební masáže. Tato procedura dává vynikající výsledky při nemocich páteře, kloubů a s nimi spojených onemocneních vnitřnich orgánů ( migrény, bolestiv srdeční krajině, hučení v uších, brnění a ztráta citlivocti prstů aj.,).

Vakuová masáž

s přistrojem “ Vichr“ doplněná manuální cílenou masáží s použitím speciálních krémů, které rozpouštějí podkožní tukové vrstvy. Tato procedura odstraňuje tuk, obnovuje pružnost kůže a upevńuje všechny břišní svaly.  To je obzvláště důležité pro ženy v období po porodu. Dále vakuová masáž zlepšuje činnost vnitřních orgánů ( působí protíï vzniku písku a kamenů ve žlučníku, játřech, ledvinách atd.) a odstraňuje městnání krve v oblasti pánve ( prevence proti vzniku myomů). Tento účinek vakuové masáže je velmi důležitý pro osoby se sedavým zaměstnáním.

S jakými pacienty nejčastěji pracujeme?

I.  Jsou to lidé, kteří mají problémy s páteří.

1) Často si tito lidé stěžují na bolesti hlavy, ztráta citlivosti prstů na rukou, točení hlavy, hučení v uších, zhoršení zraku atd.       Nejčastěji je to spojeno s problémy v krční páteři. Jakmile zlepšíme stav této krční páteře, tak zmizí zároveň i jiné problémy s tím    spojené. (C0-C7).

2) S bloky v hrudní časti páteře ( Th1-Th12) jsou spojené potíže projevující se jako dušení, bolest v srdci, mezižeberní neuralgie, astma. Často se nám stává, že vidime, jak astmatik začne dýchat normálně během naší procedury.

3) Bolesti v bederní páteří vystřelují do levé nebo pravé dolní končetiny.Všechny tyto bolesti v 95%-tech případů můžeme zmírnit nebo odstranit po korekci v bederní páteři.

II.Druhý důležitý směr naší práce to je boj s artrozami, které zasahují naše velké klouby – rameny, kyčle, kolena a kotníky.

V mnoha případech my můžeme zmírnit nebo úplně odstranit bolesti v kloubech a zlepšit jejich pohýblivost.

III. Velmi důležity směr v naší činnosti to je boj s ženskou funkční neplodností.

Funkční neplodnost to je případ, kdy žena je prakticky zdráva, ale otěhotnět se jí nepodaří, ale podminkou však zůstává, aby její partner byl také zdravý. Svého času se touto problematikou zabývala rehabilitační specialistka Ludmila Mojžíšová. Účinnost naší práce se uvádí průměrně 35-40%, podobně jako u Ludmily Mojžišové -33%.

Ale Ludmila Mojžišová pracovala pouze se ženami v období 2 let a u náší prace se účinnost projeví již po jedné či dvou procedurách visceralno-korekční masáže.

Metoda vakuo-viscerální masáže je, podle  našeho názoru, stejně efektivní a vykazuje navíc zásadní přednost. Výsledky se dostavují za mnohem kratší dobu. Kromě toho naše procedury výrazně zlepší  i zdravotní stav žen v období klimakteria.

Naše komplexní péče poskytuje účinnou pomoc pacientům ve věku od 20 do 80 let. Plně se obnoví funkce páteře, normalizuje se činnost vnitřních orgánů a dosud nemocný člověk může začít žít normálním životem.

Na závěr jedna rada: V žádném případě nikdy neodkládejte léčení nemoci. Choroba se sama nevyléčí a zdravotní stav se může jen zhoršit. Čím dříve začneme věnovat pozornost vlastnímu zdraví, tím snadněji se zbavíme nemoci.“

Kde Vás pacienti najdou?

Stačí zavolat do Thani Spa Wellness

776 590 000