+420 776 590 000

 

Havajský ostrůvek

Přijďte si královsky odpočinout a relaxovat do úžasného salónu Thani spa v Kobylisích v krásném prostředí s  palmou a exotickými rybičkami.
Celá procedura je rozdělana do několika částí a to vše jsou pro 2 osoby. Úžasný dárek pro Vaše partnery, rodinu či přátele a to vše se skleničkou koktejlu
 KIR ROYAL.

Akční cena na proceduru do  20.10. 2018    2500, -Kč /původní  -3660

Akční cena na peeling celého těla do 20.10.2018    -750, -Kč /původní  -1250,-Kč 

 

 • Privátní vířivka – 120 min
 • Peeling těla mořskou solí 10-15min
 • Masáž směsí oleje a mořské soli a  koktejlem – 25min
 • Koncentrat na tělo pro hydrotace a detoxikace
 • Zábal těla s maskou z mořských řas – 30min
 • Parafinová lazeň na jemné ruce – 10 min
 • Koktejl

 

Vířivka

 • Hydro masáž ve vířivce je velmi účinná. Je to rychlý a snadný způsob hubnutí, díky odbourávání tuku. Je jedním ze způsobu tvarování krásné postavy tím, že redukuje celulitidu a tukové usazeniny. Podvodní masáž zpevňuje pokožku a odstraňuje odumřelé buňky. Kožní buňky se nasytí kyslíkem, struktura a barva kůže se zlepší.

Peeling těla mořskou solí

 • Přírodní tělový peeling šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a stimuluje mikrocirkulaci krve v pokožce. Dodává tělu důležité minerály a má blahodárný vliv na celý organismus.
 • Smyjte ze sebe starosti celého dne. Jemné solné krystalky šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a stimulují mikrocirkulaci krve v pokožce.
 • Přírodní tělový peeling bohatý na obsah minerálů kombinuje účinek mořské soli a zklidňujících aromatických olejů a přírodních výtažků. Má silně zvlhčující, revitalizující a relaxační účinky. Oceánská sůl (hořčík, draslík, sodík, chlór, brom, vápník, zinek, selen aj.) aktivně působí spolu s hroznovým olejem, výtažky z bylin a mořských řas a zanechává provoněnou, svěží a esenciálními oleji ošetřenou pokožku.

Masáž těla mořskou solí a koktejlem

 • Masáž olejem a solí je naprosto výjimečná a v našich končinách nepříliš často prováděná. Masáž se provádí 100% čistou solí z Mrtvého moře s olivovím olejem. Mořská sůl se postupně vstřebává do těla a minerály (hořčík, draslík a vápník) obsažené v soli pronikají pod kůži. Dochází k rychlejší obnově kožních buněk, pokožka je čistější a jasnější. Sůl odstraňuje z Vašeho těla odumřelé buňky. Prokrví masírované partie, přitom podpoří látkovou výměnu, je rozpohybován lymfatický systém a odvod odpadních látek a toxinů je intenzivnější. Dochází k celkové detoxikaci pokožky. Masáže mořskou solí z Mrtvého moře je unikátní a jedinečná masáž, která má blahodárný vliv na celý organismus, uvolňuje, působí regeneračně, povzbuzuje krevní oběh. Při masáži vstřebáváte mořskou sůl nejen pokožkou, ale také dýcháním, která působením tepla při masírování uvolňuje mikroskopické částečky soli do ovzduší. Nemusíte jezdit až do Izraele, kde se Mrtvé moře nachází, po naší solné masáži se budete cítit jako po koupeli v Mrtvém moři.

Zábal těla s maskou z mořských řas

 • Nejprve se tělo potře teplou maskou z směsí řas, jejichž kombinace může být různá a volí se podle účinků, kterých má být dosaženo.  Poté již následuje samotný zábal do termo folie, během kterého dochází k pocení a tím tedy i odbourávání jedovatých látek v těle.
 • O blahodárných účincích mořských řas na lidské zdraví věděli již naši předkové před mnoha sty lety. Například první dochované zápisky z území Japonska popisují řasy nejen jako potravinu, ale zároveň jako lék. Hojně je využívali také starověcí Egypťané, Řekové i Římané a to především pro své kosmetické účely. Dnes jsou mořské řasy již běžnou součástí celé řady potravin a výrobků a stále více lidí je zařazuje do svého jídelníčku. Aby také ne, tyto organismy obsahují velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dodávají tělu rovněž nezbytné stopové prvky. Díky své zásadotvornosti zbavují naše tělo kyselosti, navazují a odvádějí z těla těžké kovy a doporučují se při prevenci celé řady civilizačních nemocí.

Parafínový zábal na ruce:

 • Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás budou zejména oblíbené parafíny na ruce! Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Účinky parafínových zábalů na ruce:

 • zlepšují prokrvení pokožky, uvolňují svaly a klouby, vypínají a zjemňují pokožku, zanechávají ruce hladké a odpočinuté, příjemně prohřívají pokožku, vyživují a zpevňují nehty.
 • Parafín je speciální vosk získaný z ropy. Rozpouští se při teplotě 52 – 55 °C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo. Jedná se o aromatické vosky, které jsou parfémované vonnými oleji a obohacené výživnými vitamíny. Parafín pokožku dokáže oživit, osvěžit a perfektně zvláčňit.

Comments are closed.