+420 776 590 000

 

Brazilská depilace

Brazilská depilace je kosmetickým trendem od 90. let 20. století a proslavily ho právě brazilské  ženy, které jsou známy svou oblibou pro extrémně odvážné střihy plavek. Kvůli tomu jim již nestačila  pouhá depilace třísel, ale nechávají si chloupky odstranit i z oblasti genitálií.

Akční cena do 5.6.2015 -450,- Kč /původní 600,- Kč

Od svého vzniku se brazilská depilace rozšířila nejvíce do Ameriky a Austrálie, kde již patří mezi  často vyhledávaný typ depilace. Masověji se do Evropy brazilská depilace dostává až v posledních  letech.

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků, ale v Evropě se ale pojmem brazilská  depilace označuje i ta, kdy se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar (nejčastěji  v podobě úzkého proužku nebo trojúhelníku, ale kreativitě se meze nekladou :-).

Vzhledem k citlivosti partií, kterých se brazilská depilace týká, patří rozhodně k těm  bolestivějším. Mimo jiné i proto, že se nejčastěji provádí zahřátým voskem. Rozhodně ji tedy nechte  na odbornících v kosmetických salónech, kteří mají zkušenosti a omezí bolestivost brazilské  depilace na nezbytné minimum.

Průběh brazilské depilace

Průběh je vlastně podobný tomu, jako když se depiluje voskem jiná část těla. Protože je ale  brazilská depilace bolestivější, měla by proběhnout co možná nejrychleji.

Případné „zapomenuté“  chloupky lze odstranit již obyčejnou pinzetou.

Celý průběh brazilské depilace je zakončen nanesením chladivého tělového mléka, který je určen přímo pro pokožku po depilaci.

Výhody brazilské depilace

  • mnoho žen, které brazilskou depilaci podstoupily, se cítí výrazně přitažlivěji
  • můžete si dovolit velice odvážné střihy plavek a stát se středem pozornosti pláží, na kterých se objevíte
  • mnoho žen přiznává i pocity lepší hygieny

vosk zvládneme s chloupky od 3mm, doporučujeme ale 5-7mm

Comments are closed.