+420 776 590 000

 

Breussova masáž

Breussova masáž je energetická masáž. Pochází od Rudolfa Breusse, rakouského  léčitele, který je u nás znám 42 denní léčebnou kůrou proti rakovině. Tato masáž regeneruje  meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k  odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž  zdegenerované, které se touto masáží regenerují.

Plotýnka je vlastně porézní houba a z  90% je složená z vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu),  aby nebyla vysušená, ale také výživu. Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním  protáhnout, aby byla páteř uvolněná.

Breussovou masáží páteře se vlastně  oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Vmasírovává se olej. Jedná se o za studena  vylisovaný olivový olej s třezalkou. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění  nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř  hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Toto umožní, že třezalkový  olej proniká hlouběji do páteře.

Comments are closed.