+420 776 590 000

 

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Horké kameny: stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.

Masáž úspěšně pomáhá léčit bolesti zad, zažívací potíže, nespavost, bolesti v šíjové oblasti a hlavy, poruchy oběhového systému. Lze ji doporučit všem, kdo má problémy se spánkem, soustředěním či neschopností se uvolnit a lidem, kteří jsou pod neustálým psychickým tlakem. Lávové kameny mají výbornou vlastnost pohlcovat, udržovat a postupně vracet teplo. Příjemné teplo, které vracejí kameny spolu s masáží, přinášejí tělu hodně kladných efektů. Teplo kamenů urychluje regenerační procesy organismu, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svalové spasmy a bolest v kloubech. Kameny jsou prohřáté ve vodní lázni na 38-40°C. Výběr masážní techniky je ovlivněn samotným účelem masáže, tvarem vybraného kamene, jeho teplotou a strukturou.

Účinky masáže:

  • podpoří imunitní systém
  • uvolní svalový systém
  • zvětší se možnost pohybu těla
  • přispívá na zmírnění křečí ve svalech, a tak sníží bolest svalstva
  • pomáhá při detoxikaci těla
  • zlepšuje metabolismus látkové výměny
  • zlepší koncentraci a spánek

Comments are closed.